סמינר החופש להתחיל ישן

סמינר החופש להתחיל
איך להתחיל עם בחורה? הגיע הזמן ללמוד את זה כמו שצריך. מה תלמד בסמינר הקרוב שלי: -לגשת בספונטניות לכל בחורה שמוצאת חן בעיניך, בכל מקום ובכל זמן. -לפתח שיחה קולחת, נעימה ומצחיקה מבלי לשנן דבר. אתה תשתחרר מהפחד "להתקע". -לקבל מספר טלפון בקלות ותוך דקות ספורות, ובאופן שיבטיח את המשך התקשורת גם בשיחת הטלפון. -להתחיל עם מישהי שאתה רואה כל יום, בעבודה או בלימודים, מבלי שזה יהיה "מביך" או "לא נעים". -נשים לרוב אינן מסתובבות לבדן- כיצד להתחיל איתה בנוכחות חברות שלה? -כיצד להתחיל במסיבה או בפאב. כיצד להתחיל במהלך היום- ברחוב, בסופר, בקניון, בבית הקפה, בים... האם יש הבדל ומהו. -כיצד לזהות אם היא פתוחה לשיחה. כיצד לזהות אם יש לה חבר. -כיצד להתגבר על פחד הגישה- תלמד לפתח אמונות שיעזרו לך לגשת גם ברגע האמת כשהפחד עולה. -כיצד לפתח מוד ספונטני שיאפשר לך לפעול ברגע שאתה רואה אותה, מבלי להתמהמה.
הסמינר יתקיים ב15.5, יום ראשון, שעה 19:30 במכללת אורין שפלטר- יגאל אלון 123, תל אביב.
אהלן גבר, אני רוצה להזמין אותך להיות חופשי. האם קרה לך שראית אישה שמצאה חן בעיניך, רצית לגשת, אבל לא עשית כלום? האם יש מישהי שאתה מכיר כבר תקופה, בעבודה, בלימודים, או במסגרת חברתית כלשהי, שכבר הרבה זמן רצית להציע לה לצאת איתך, אבל לא העזת? האם אתה פוחד שאם תקבל "לא" תיווצר סיטואציה לא נעימה? האם עולה בך המחשבה "אבל מה אם לא יהיה לי מה להגיד?", כשאתה רוצה להתחיל לדבר עם מישהי? האם אתה פוחד להתקע? פוחד שתהיה שתיקה מביכה? האם אתה חושב שאתה "תפריע לה" כאשר תיגש? האם הפחד משתלט עליך ומשתק אותך בכל פעם שעולה בך המחשבה לעשות משהו עם המשיכה שלך כלפיה? האם אתה חש תסכול מכך שבזמן שאתה מתכנן כבר דקות ארוכות מה להגיד לה, מגיע גבר אחר ופשוט מתחיל לדבר איתה?
גבר, אני מזמין אותך לסמינר שבו תלמד, פשוטו כמשמעו- איך להתחיל עם נשים. בחברה מתוקנת כל נער היה לומד את הכישורים הכה חשובים האלה כבר בבית הספר, או לפחות עובר חניכה ראוייה מגברים אחרים בחיים שלו. אלא שבחברה שלנו מצופה מאתנו פשוט לדעת איך לעשות זאת, למרות שאף אחד לא לימד אותנו. אני כאן בכדי ללמד אותך. גם לי לא היה מי שילמד אותי תקשורת בריאה ואפקטיבית עם נשים; את מה שאני יודע היום למדתי מנסיון רב שצברתי בעקבות שנים של חקירה, התנסות, ואלפי אינטראקציות עם נשים. לפני שהתחלתי לקבל "כן" בתדירות גבוהה, קיבלתי הרבה "לא", וכך למדתי איך להביא את עצמי לאינטראקציה מול אישה באופן שיהיה לי, וגם לה, הכי נעים, ובד בבד שיאפשר לי להשיג את המטרות שאני רוצה- מספר טלפון, דייט, קשר, מיניות... אני מזמין אותך לסמינר שיאפשר לך להתנתק מהפחד; הגיע הזמן שתשתחרר ממנו ותצא לחופשי. מגיע לך, ואתה ראוי להיות מסוגל לבטא את עצמך ואת רצונותיך מול נשים. בסמינר מעמיק ויסודי אתה תרכוש כלים שיאפשרו לך: - לגשת בספונטניות לכל בחורה שמוצאת חן בעיניך, בכל מקום ובכל זמן. - לפתח שיחה קולחת, נעימה ומצחיקה מבלי לשנן דבר. אתה תשתחרר מהפחד "להתקע". - לקבל מספר טלפון בקלות ותוך דקות ספורות, ובאופן שיבטיח את המשך התקשורת גם בשיחת הטלפון. - להתחיל עם מישהי שאתה רואה כל יום, בעבודה או בלימודים, מבלי שזה יהיה "מביך" או "לא נעים". - נשים לרוב אינן מסתובבות לבדן- כיצד להתחיל איתה בנוכחות חברות שלה? - כיצד להתחיל במסיבה או בפאב. כיצד להתחיל במהלך היום- ברחוב, בסופר, בקניון, בבית הקפה, בים... האם יש הבדל ומהו. - כיצד לזהות אם היא פתוחה לשיחה. כיצד לזהות אם יש לה חבר.