סמינר ביטוי מיני

להביא את עצמך במלואך מול אישה


סמינר ביטוי מיני


שדרג את יכולתך לבטא את עצמך ואת מיניותך מול נשים!

"האנרגיה המינית שלך נוכחת מהשנייה הראשונה שאתה ניגש לאישה. אם אתה מתבייש במיניות שלך, אם יש משהו שחוסם אותך שם, זה יתבטא בתקשורת שלך- אתה תהיה מכווץ, נוקשה, וקפוא. לעומת זאת, אם אתה מרגיש בנח עם המיניות שלך ועם היצרים שלך, אתה תוכל סוף סוף לצאת לחופשי. התקשורת שלך עם נשים תהיה הרבה יותר חדה, מלהיבה ומושכת, ואתה תתפס כהרבה יותר כריזמטי."

ירון ויסברג

ירון ויסברג

מה תקבל בסמינר...

  • יותר בטחון עצמי.
  • יותר נינוחות לבטא את עצמך ואת המיניות שלך.
  • תקשורת יותר כיפית, עסיסית ופלרטטנית עם נשים.
  • איך להפוך דייטים לחוויה מרגשת וחושנית שתיצור חיבור חזק ביניכם.
  • איך ליצור מתח מיני בריא.
  • איך לזהות את הרגע הנכון למימוש מתוך הסכמה מלאה, כבוד והנאה.
סמינר ביטוי מיני

שואלים אותי לגבי הסמינר...

 אני מחפש זוגיות ואהבההאם הסמינר הזה מתאים לי?

חד וחלק כן. הבעיה של הרבה מאד גברים שלא מצליחים ליצור מערכות יחסים רומנטיות עם נשים היא שהם חושבים שצריך להפריד בין מיניות ואהבה. אני טוען הפוך- מיניות ואהבה צריכים להיות מחוברים, וזה המצב הבריא ביותר, ולא כאשר יש נתק ביניהם. המיניות היא חלק בסיסי, הכרחי וחשוב בכל מערכת יחסים רומנטית, וגברים שלא יודעים כיצד לבטא את המיניות שלהם נשארים באזור הידידות, משום שהאישה לא נמשכת אליהם.
 

אני יוצא עם נשים לשניים-שלושה דייטים, וזה תמיד מגיע רק עד לנשיקה. האם הסמינר יכול לעזור לי?

בהחלט. בסמינר אתה תלמד כיצד להפוך דייט ראשון לחוויה מרגשת וחושנית עבור שניכם כבר מהרגע הראשון. אתה תלמד איך להכניס אנרגיה עסיסית ומינית שתעורר את האישה שאיתך, ותיצור אצלה משיכה כלפיך. אתה תלמד איך ליצור קרבה ומגע, ואיך ומתי להגיד לה שאתה רוצה להזמין אותה הביתה באופן שהיא תשמח להיענות להצעה שלך.

הנשים שאני מעוניין בהן תמיד נהפכות לידידות שלי, האם הסמינר יכול לעזור לי להפוך אותן מידידות לבנות זוג?

רוב הגברים שנהפכים לידידים באופן סדרתי עם הנשים שהם מכירים לא משדרים מספיק מיניות בתקשורת שלהם. ברגע שתלמד לבטא את המיניות שלך, נשים יפסיקו לראות בך ידיד, ויתחילו להסתכל עליך כעל בן זוג פוטנציאלי.

אני מחפש להנות, להתנסות, להכיר נשים לקשרים מזדמנים- האם הסדנה בשבילי?

בסמינר אתה לומד כיצד לזהות את הנשים שמוכנות ופתוחות לאינטראקציה מינית באותו ערב, וכיצד להנכיח אנרגיה מינית, ולבטא את כוונתך המינית, הן במילים, הן בשפת גוף, והן במגע, באופן מכבד, נעים, ומהנה לשניכם. הכלים האלה ישרתו אותך היטב כשאתה פשוט מחפש מפגש מזדמן באותו בערב, ובא לך להכיר מישהי באותו ראש כמוך.


למה כדאי לי להגיע לסמינר?

גבר, אני אהיה הכי ישיר איתך- סקס זה שלב חשוב, אפילו קריטי, ביכולתך ליצור קשר עם אישה. אם אתה לא יודע כיצד להוביל אישה למגע מיני ולסקס מלא- אתה לא תצליח לפתח קשרים רומנטיים.

אחד השלבים הכי חשובים בהפיכתך לגבר שמסוגל לממש את תשוקותיו המיניות לאישה הוא ביכולתך לבטא את המיניות שלך. ברמה הפשוטה ביותר- להיות מסוגל להגיד מה אתה רוצה. ברמה העמוקה יותר- להיות מחובר לזקפה שלך, להיות גאה במיניות שלך, ולהיות מסוגל לנשום לרווחה ולהנות ממתח מיני כאשר הוא נבנה בינך לבין אישה.

בסמינר הקרוב שלי, ב-16.2, אני הולך ללמד אותך כיצד לבטא את המיניות שלך מול אישה, בכדי לממש את צרכיך ורצונותיך המיניים והזוגיים עם נשים.

ירון.


מי אני?


נעים מאד, שמי ירון ויסברג. אני מלמד דינמיקה רגשית רומנטית, ומלווה גברים ונשים לחיים רומנטיים מספקים ומהנים יותר. מאפשר לאנשים לחוות יותר אהבה, חופש, ביטוי מיני וחיבור רגשי לבני ובנות המין השני. מאמן פרטנית, מנחה קבוצות, כותב ומרצה. עזרתי לעשרות גברים ונשים ליצור מערכות יחסים רומנטיות מלאות יותר. מנתח מערכות בדימוס, בוגר קורס better leader reacher life של אוניברסיטת פנסילבניה,  בוגר קורסים במדעי המח של אוניברסיטת DUKE היוקרתית. סטודנט לפסיכולוגיה, בוגר סדנת מיניות מקודשת של ISTA, בוגר סמינר תקשורת מקרבת.

האם אתה חושב שאם תחשוף את הכוונה המינית שלך יחשבו שאתה "מטריד" או "סוטה"?

אני מבין אותך, זה באמת לא פשוט לתקשר מיניות בחברה שלנו כיום. אלא שהפתרון הכי גרוע הוא להדחיק את המשיכה שלך לנשים; אתה פוצע את עצמך ואת הנפש שלך בכך שאתה משקיט חלק כל כך חשוב ממי שאתה. אסור לך לדכא את עצמך, זה לא בריא, וזה יזיק לך לטווח הארוך..

הפתרון הנכון הוא ללמוד איך לבטא את המיניות בצורה טבעית, כפי שהיא צריכה להיות, לפני שעיוותו לנו את החשיבה על מיניות מאז הילדות, דרך התיכון ובחיינו הבוגרים. כולנו ספגנו חינוך קלוקל בנוגע למיניות שלנו, ואנחנו משלמים על כך מחיר כבד. הגיע הזמן לעשות שינוי, ולהתחיל להבריא.

 

סמינר ביטוי מיני

האם אתה מרגיש שאתה לא מצליח להבהיר לבחורה שאתה נמשך אליה?

הרגע שאני הבנתי שאני צריך להוסיף משהו לתקשורת שלי עם נשים היה לפני כארבע שנים. הייתי במסיבה, דיברתי עם שלוש נשים צעירות ויפות מאד, והייתי מתוסכל... סיימתי את השיחה בלי להותיר חותם כלל. הבנתי שלא היה שום הבדל בין השיחה שניהלתי איתן לבין שיחה שאני מנהל עם חברים שלי... לא היה שם שום רמז לכך שנמשכתי אליהן

הבנתי שאני מרגיש מאד לא בנח עם המשיכה שלי, עד כדי כך שאני פוחד לחשוף אותה. לא ידעתי מה לעשות עם משיכה מינית, וחששתי שאם אני אראה אותה, אני אחווה דחייה חזקה וצורבת.

לאחר שנים של חקירה ולמידה הבנתי איך לתקשר עם נשים ולחזר אחריהן דרך אנרגיה מינית בריאה ונעימה. אני רוצה ללמד אותך לעשות זאת גם. אתה תחווה הרבה יותר סיפוק וחופש ברגע שתרגיש בנח עם המשיכה שלך לנשים, ותוכל לבטא אותה בחופשיות ונינוחות.

אני מזמין אותך לעשות צעד חשוב ומשמעותי לקראת שדרוג חייך הרומנטיים והזוגיים, ולבוא לסמינר מקיף מאד שבו תקבל כלים שיאפשרו לך לבטא את המיניות שלך. 

סמינר ביטוי מיני

רוצה לשמוע עוד?

מוזמן להשאיר פרטים בטופס כאן למטה ונחזור אליך בהקדם, או לפנות אליי ישירות:
ירון- 054-3978840
או במייל: yaron@yaronw.co.il