סמינר אמנות הפלרטוט

ללמוד תקשורת מקרבת ואפקטיבית להצלחה רומנטית

הגיע הזמן ליצור קשר עם הנשים שאתה רוצה.

לפרטים נוספים: ירון ויסברג- 054-3978840 | או במייל yaron@yaronw.co.il

טעימה קטנה מהסמינר...

אל תתן לה לחכות...

בוא לסמינר ולמד:

נעים מאד, שמי ירון ויסברג.

אני מלמד דינמיקה רגשית רומנטית, ומלווה גברים ונשים לחיים רומנטיים מספקים ומהנים יותר. מאפשר לאנשים לחוות יותר אהבה, חופש, ביטוי מיני וחיבור רגשי לבני ובנות המין השני. מאמן פרטנית, מנחה קבוצות, כותב ומרצה. עזרתי לעשרות גברים ונשים ליצור מערכות יחסים רומנטיות מלאות יותר. מנתח מערכות בדימוס, בוגר קורס better leader reacher life של אוניברסיטת פנסילבניה,  בוגר קורסים במדעי המח של אוניברסיטת DUKE היוקרתית. סטודנט לפסיכולוגיה, בוגר סדנת מיניות מקודשת של ISTA, בוגר סמינר תקשורת מקרבת.
אני מאמין שפלרטוט זו דרך חיים. לאורך חיי שכללתי ופיתחתי מיומנויות תקשורת בין אישית, בדגש על פלרטוט, שעזרו כבר למאות גברים להתחבר רומנטית לנשים. 

אני קולט אותך מתלבט בתוך הראש שלך אם אני מתאים לך...

אתה לא מתבייש לבחון אותי ככה? 😉

בכל מקום, בכל זמן

שואלים אותי לגבי הסמינר...

חד וחלק כן. הסמינר נועד לאפשר לך את יכולת הבחירה- תוכל לבחור עם מי אתה רוצה לצאת, ולא תצטרך יותר להתפשר או להיות תלוי בשידוכים. בכדי שתיצור זוגיות טובה עליך להיות שלם עם האישה שאתה איתה, ולדעת שעשית את הבחירה הטובה ביותר. בזכות הסמינר אתה תוכל ליטול את גורלך בידך ולצאת עם הנשים שאתה רוצה.

 

בוודאי שכן. בסמינר תלמד את הגישה שתאפשר לך להתגבר על הפחד בכל פעם. כמו-כן, תלמד כלים שייתנו לך בטחון ושתוכל להיעזר בהם כשאתה לא יודע מה להגיד.

כיום, כשהמודעות להטרדות עולה, ואנחנו נחשפים מכל עבר למעשים לא ראויים, חשוב ללמוד תקשורת בין-אישית נכונה ומדוייקת. נשים עדיין רוצות וצריכות את החיזור מאתנו הגברים, וזהו תפקידנו לחזר כהלכה באופן שיהיה להן נעים, מרגש ומהנה. בסמינר תלמד את הדרך הנכונה לפלרטט ולחזר אחרי אישה וכיצד להמנע מאי-הבנות, על מנת שלא תחייה בתחושת פחד מתמיד, ותהיה מסוגל לבטא את עצמך במלואך, ובאופן מכבד.

בסמינר תלמד גישה לפתיחת שיחות שתאפשר לך להתחיל שיחה פלרטטנית וכיפית, ולרתום את הבחורה לשיחה כך שאתה לא תצטרך לעשות את כל העבודה, ולא תצטרך לחשוב כל הזמן מה להגיד. תוכל להרגע ולהנות מהאינטראקציה. כמו-כן, תלמד כיצד לאלתר ותשתחרר מהתלות במשפטי פתיחה משוננים בעל פה.

בסמינר תלמד את עקרונות התקשורת שיאפשרו לך ליצור אינטראקציה נעימה ללא תלות בתוצאה. כך שגם אם יש לה חבר או שהיא לא מעוניינת, לא תיווצר מבוכה מעיקה. להיפך, אתה תעמיק את הקשר והחיבור ביניכם, כך שבעתיד היא עשויה לשנות את דעתה או לחשוב עליך כאופציה רומנטית כשהסטטוס שלה ישתנה.

בסמינר תלמד כיצד ליצור משיכה ומתח מיני. נשים ייקלטו מיד שאתה גבר מיני, וייראו בך בן זוג פוטנציאלי, בזכות הלך הרוח והגישה החדשה שתאמץ בעקבות הסמינר.

על מנת לקבל את הטלפון עליך ליצור איתה חיבור רגשי, נוחות ומשיכה. גברים רבים מבקשים את הטלפון מוקדם מדי, לפני שנוצר הרגע המתאים. בסמינר תלמד כיצד ליצור את החיבור הבסיסי ולעורר בה משיכה על מנת שתרצה להמשיך להפגש איתך, וכיצד לבקש את הטלפון באופן אפקטיבי (רמז- “אפשר את הטלפון שלך?” זו לא הדרך).

לרוב דחיות מאוחרות והברזות נובעות מחוסר הבנה תקשורתית, ומחוסר יכולת ליצור חיבור רגשי. בסמינר אתה תלמד כיצד לרתום את התקשורת הפלרטטנית שלך ליצירת קשר עמוק כבר מהשיחה הראשונה, וכיצד לשמר ולחזק אותו לאורך התקשורת ביניכם, מקבלת הטלפון עד הדייט, ובין הדייטים, כדי שהקשר ביניכם ייבנה ויימשך.

לו"ז הסמינר:

19:00-19:30 – התכנסות


19:30-20:15 – חומר תיאורטי 


20:15-21:00 – תרגולים


21:00-21:15 – הפסקה לאוכל והתרעננות


21:15-22:00 – נקודת מבט של אישה- חן משתפת איך נשים אוהבות שניגשים אליהן + תרגול עם חן.


22:00-22:30 – מעגל שיתוף וסיכום.

למה כדאי לי להגיע לסמינר...

גבר, אני אהיה הכי ישיר איתך- אם לא תדע כיצד לגשת לנשים, ולא רק לדבר איתן, אלא גם לעשות זאת באופן שיוצר קרבה רגשית ומשיכה פיזית- אתה לא תצליח לפתח קשרים רומנטיים.

כל מערכת יחסים מתחילה בפלרטוט, זה חלק בלתי נפרד מהתקשורת עם נשים. ככל שתהיה מיומן יותר בסגנון התקשורת הזה, כך יהיה לך קל יותר להתחיל קשרים, ותהיה לך יותר בחירה באשר לנשים שאתה יוצא איתן. החופש הרומנטי שלך מתחיל במיומנויות התקשורת והפלרטוט שלך.

בסמינר הקרוב שלי, ב-16.2, אני הולך ללמד אותך כיצד ליצור חיבור חזק עם נשים, איך להשיג את הנשים שמוצאות חן בעיניך, ולהפוך לגבר שנשים רוצות להיות במחיצתו

ירון.

עלות הסמינר במחיר מלא היא 227 ש"ח.

אם תחליט להצטרף אלינו עכשיו המחיר יהיה 159 ש"ח בלבד!

ביטוח אחריות!

במידה ולא תהיה מרוצה מהסמינר, או שבמהלכו תחליט שהוא אינו מתאים לך- תוכל לקבל החזר מלא על כספך.

רוצה לשמוע עוד?

השאר פרטייך כאן למטה ונחזור אליך בהקדם