אתרי הכרויות – לגבר – בניית פרופיל נכון, וכתיבת הודעות שעובדות.

אימון ליצירת קשר רומנטי עם נשים משלב ההכרות הוירטואלית ועד לדייט

למד כיצד נשים חושבות, ומה יוצר אצלן משיכה וקרבה כלפיך באתרי הכרויות ובהתכתבות

מגנט לחייך את הנשים שאתה באמת רוצה באמצעות:

בניית פרופיל מתוקתק ומנוסח היטב

כתיבת הודעות שיוצרות משיכה וסקרנות כלפיך

בחירת תמונות מיטבית

אני מזמין אותך להצטרף אליי למסע מרתק קצר ותכליתי שבו תלמד ליצור מערכת יחסים רומנטית דרך אתר הכרויות.

התקשר עכשיו - 054-3978840

או השאר פרטיך

למה כדאי ללמוד תקשורת עם נשים באתרי הכרויות?

אתרי הכרויות מהווים פלטפורמה מצוינת להכרויות במידה ואתה יודע כיצד להשתמש בה כראוי. אגלה לך סוד, בעלי האתרים עצמם אינם מעוניינים שתמצא זוגיות דרך האתר, כי אז הם מאבדים אותך כלקוח. יחד עם זאת, ישנה דרך פעולה פשוטה בכדי לרתום את הפלטפורמה הזו לטובתך, ולהכיר באמצעותה את הנשים שבאמת מתאימות לך, בלי להתפשר. אני אלמד אותך לכתוב פרופיל אישי ממגנט, שייצר עבורך פניות מדי יום, מהנשים שאתה מעוניין בהן. בנוסף, אני אלמד אותך לכתוב הודעות שאי אפשר להתעלם מהן. אחוזי המענה על הודעות באתרי הכרויות עומדים על כ10% בממוצע. אחרי שתלמד תקשורת כתובה אפקטיבית, אחוזי המענה שלך יעלו בין פי 2 לפי 5.  

נעים מאד, שמי ירון ויסברג.

אני מלמד דינמיקה רגשית רומנטית, ומלווה גברים ונשים לחיים רומנטיים מספקים ומהנים יותר. מאפשר לאנשים לחוות יותר אהבה, חופש, ביטוי מיני וחיבור רגשי לבני ובנות המין השני. מאמן פרטנית, מנחה קבוצות, כותב ומרצה. עזרתי לעשרות גברים ונשים ליצור מערכות יחסים רומנטיות מלאות יותר. מנתח מערכות בדימוס, בוגר קורס better leader reacher life של אוניברסיטת פנסילבניה,  בוגר קורסים במדעי המח של אוניברסיטת DUKE היוקרתית. סטודנט לפסיכולוגיה, בוגר סדנת מיניות מקודשת של ISTA, בוגר סמינר תקשורת מקרבת.
אני מאמין שחיזור זה דרך חיים. לאורך חיי שכללתי ופיתחתי מיומנויות תקשורת בין אישית, שעזרו כבר למאות גברים להתחבר רומנטית לנשים. 

התקשר עכשיו - 054-3978840

או השאר פרטיך

מוזמן ליצור איתי קשר:

טלפון: 054-3978840

מייל: yaron@yaronw.co.il

ירון.