בוא לחוות חופש להכיר ולצאת עם האישה שאתה רוצה

אימון שטח בערב יום העצמאות - חוויה מכוננת שתשדרג את חיי הדייטים שלך

אימון שטח חווייתי ומנפץ מחסומים בערב יום העצמאות

מגה אימון של שלוש שעות שכולל יציאה לשטח, תרגולים, ניתוח אינטראקציות, סימולציות והמון כיף וריגוש.

מכאן נרשמים לאימון

נעים מאד,
שמי ירון ויסברג.

אני מאמן למערכות יחסים מזה למעלה מ-8 שנים.

אם תהיה באימון שלי לא תשמע אותי אף פעם מדבר על קיצורי דרך, או על פתרונות קסם. מתאמנים שלי יודעים שהם שוכרים את שירותיי כדי לעבור תהליך, וששינוי בר קיימא דורש תרגול לאורך זמן.

אבל – יש בחיים אירועים נקודתיים מכוננים שיוכלים בפני עצמם לחולל שינוי דרמטי לטובה בחיינו הרומנטיים. כזה מן אירוע הוא אימון השטח, שהוא למעשה מיני מחנה אימונים, שאקיים בערב יום העצמאות.

אסביר לך מדוע ערב העצמאות מגלם בתוכו פוטנציאל נדיר לחוות הצלחה עם נשים כפי שטרם חווית בחייך, בפרט ביציאה בודדת, ולאחר מכן אסביר כיצד הליווי שלי יסייע לך לממש את הפוטנציאל הזה עד תומו:

שמחה – ערב יום העצמאות מלבה את רגש השמחה יותר מכל יציאה רגילה – זיקוקדי די-נור, מופעים, הצורך לפרוק עול אחרי 24 שעות אבל ותוגה – כל אלו מעצימים את השמחה. שמחה זה רגש אימפולסיבי. הוא גורם לכולנו לפעול באופן קצת יותר אמיץ ונועז מכפי שאנו פועלים בדרך-כלל. האמירה הזו חלה הן עליך והן על הנשים שתהיה איתן באינטראקציה.

אפקט חו”ל – אם היו לך חוויות יוצאות דופן עם נשים אי פעם בחייך סיכוי לא רע שהן התרחשו דווקא בחו”ל. הסיבה לכך, גם הפעם, קשורה הן אליך והן לבחורות שפגשת – הרגשתם שיש פחות השלכות על הפעולות שלכם, ולכן הרשיתם לעצמכם יותר. גם בערב יום העצמאות, אווירת השמחה מלווה בשחרור עכבות ובהתרת רסן מתוך הבנה שזהו צו השעה התרבותי הקולקטיבי.


המוניות ושפע הזדמנויות לשבירת הקרח – רחובות תל אביב יהיו הומי אדם, באופן כזה שהפעולה עצמה של “לגשת” לבחורה היא הרבה יותר מיידית. העובדה שסביבך תהיינה כל העת בחורות, לא ברדיוס עשרה מטר כפי שקורה בדרך כלל כשאתה יוצא, אלא ברדיוס של מטר – מקל משמעותית על יצירת המגע הראשוני. בנוסף, החיכוך הרבה עם נשים באופן אגבי מאפשר לך בקלות לשבור את הקרח ולומר את המשפט הראשון באופן שלא גוזל ממך אנרגיה רבה ומתיש אותך. הרבה יותר מקובל בערב כזה ליצור גם כך אינטראקציה עם אנשים זרים, למשל על ידי ריסוסם בספריי קצף.

בקיצור – ערב יום העצמאות מלבה שמחה, אימפולסיביות, ואומץ, אתה והנשים שסביבך נותנים פחות דין וחשבון על פעולותיכם, ההמוניות מזמינה יצירת קשר ראשוני, ואתה מבזבז על כך פחות אנרגיה ועושה זאת ביתר קלות.

היכן אני נכנס פה לתמונה?

מה נעשה באימון?

שים לב, האימון מתקיים על פני שלוש שעות

את חצי השעה הראשונה של המפגש אנחנו מתחילים במשרד שלי שסמוך לשדרות רוטשילד. לפני שיוצאים לשטח אנחנו מתכוננים, ראשית על ידי הגדרת המטרה שלך לערב הזה. הדבר הכי חשוב כדי שתפיק מהאימון את המירב הוא שתדע על מה בדיוק אתה רוצה לעבוד, כלומר, היכן אתה נתקע. אני אתן לך הכוונות ספציפיות שעליך ליישם באינטראקציות האלה. לאחר מכן נעשה חימום קצר בעזרת סימולציות שגם יורידו מהמתח, וגם יעזרו לנו לראות דפוסים שתוקעים אותך ולשחרר אותם. בנוסף אתן דגשים כלליים להתחלות אפקטיביות עם נשים.

יוצאים לשטח עם מטרה: במשך חצי השעה הבאה אתה מקיים בין חמש לעשר אינטראקציות עם נשים. המטרה שלהן היא לשפר אותך בנקודות שהגדרת, למשל – יצירת מתח, התגברות על תקיעות, לתת מחמאה, לבקש טלפון, לדבר עם יותר מבחורה אחת בו-זמנית – וכן הלאה.

חוזרים למשרד לחיתוך מצב וניתוח של האינטראקציות – האם עמדת ביעדיך? היכן נתקעת? אנחנו משחזרים אינטראקציות ספציפיות, עושים להן סימולציה, ומאפשרים לך לעשות להן עיבוד ולתקן את מה שלא עבד בשטח.

יוצאים שוב לשטח – הפעם אתה כבר הרבה יותר נינוח, אתה מבין על מה לעבוד, ואתה תחווה הרבה יותר הנאה מהאינטראקציות.

חוזרים למשרד פעם אחרונה לניתוח היציאה השנייה וסיכומים. יוצאים לשטח להמשך הערב כשהשמיים הם הגבול – מספר טלפון, אינסטנט-דייט, ואולי אף יותר מזה…

מתי וכמה?

הסמינר מתקיים בערב יום העצמאות, 4.5, בשעה 21:00, במשרד שלי שצמוד לשדרות רוטשילד בתל אביב, וברחובות ובפאבים הסמוכים.

עלות האימון היא 400 ש”ח, ולחמשת הנרשמים הראשונים העלות היא 300 ש”ח בלבד. כמות המקומות מוגבלת ל-12 איש כדי לאפשר יחס אישי.

עם הרשמתך אתה מקבל גם בונוס שווה

בשווי 147 ש"ח

המדריך למחזר - כתיבת הודעות שעובדות - עשרות דוגמאות להודעות פתיחה אפקטיביות והתכתבויות אמיתיות.

איך להשתמש בפרופיל שלה כדי לנסח הודעה נוגעת, גם כשהיא לא כתבה כלום.
טכניקת התחלת הודעות מהאמצע
איך לקבל טלפון ב-5 הודעות בלבד
בלעדי: עשר הודעות הפתיחה הטובות ביותר לטינדר ועוד…

הירשם עכשיו לאימון השטח

כדי לחוות חיבור עם נשים ולהכיר אותן באותו ערב