אודות ירון ויסברג

נעים מאד, שמי ירון ויסברג.

אני מלמד דינמיקה רגשית רומנטית, ומלווה גברים ונשים ליצירת מערכות יחסים רומנטיות משמעותיות. מאפשר לאנשים לחוות יותר אהבה, אינטימיות, חופש, ביטוי  וחיבור רגשי לבני ובנות המין השני.

מתוך כאב ותסכול אישי בחיי הרומנטיים, וחסך במערכות יחסים רומנטיות משמעותיות, החלטתי להיות אקטיבי ולפעול לשינוי. בנערותי הייתי ספורטאי תחרותי וראיתי לנגד עיניי כיצד ההתמדה באימונים והנחישות שלי מפצה על חסרון בכשרון טבעי, ומאפשרת לי למצות את הפוטנציאל שלי ולהגיע לתוצאות גבוהות מאד. בהמשך הבנתי שניתן להתאמן על כל מיומנות, לרבות מיומנויות תקשורת רומנטית. התחלתי לקרוא ספרים, לשמוע הרצאות, וליישם את הידע החדש בדייטים ובאינטראקציות היום-יומיות שלי, והתוצאות הגיעו מהר. בזכות הכלים שרכשתי הצלחתי לשנות את חיי הרומנטיים מהקצה אל הקצה. התאהבתי לראשונה, פיתחתי מערכות יחסים אוהבות ומשמעותיות עם נשים מדהימות, ובעיקר פיתחתי מסוגלות ליטול את חיי הרומנטיים בידיי, ולהיות במקום שאני בוחר את בנות הזוג שאני רוצה ושמתאימות לי. כיום אני יודע כיצד להעביר בדיוק את אותם הכלים שעזרו לי – גם אל המתאמנים שלי. 

אני מאמן פרטנית, מנחה קבוצות, כותב ומרצה. הבלוגים שלי לגברים ולנשים נקראים על ידי אלפי גולשים מדי חודש.  ראיינתי מומחים בעלי שם עולמי בתחום מערכות היחסים, הופעתי ברדיו כיועץ לזוגיות, בעיתונות, בתכניות בוקר ובמהדורות החדשות. באמתחתי עשרות גברים ונשים שיצרו מערכות יחסים רומנטיות משמעותיות.

במילה על הרזומה שלי: מנתח מערכות בדימוס, בוגר קורס better leader reacher life של אוניברסיטת פנסילבניה, בוגר קורסים במדעי המח של אוניברסיטת DUKE. בוגר סדנת מיניות מקודשת של ISTA, בוגר סמינר תקשורת מקרבת, עברתי תהליך סופרוויז’ן עם מאמן בכיר במשך שנתיים.


אני מאמין שכל אדם ראוי למערכת יחסים טובה. אשמח לסייע גם לך ליצור אותה עבורך.

אני כאן בשבילך

בטלפון: 054-3978840

במייל: yaron@yaronw.co.il

או השאירו פרטים: